SG5500D-02

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

5500D-02

Maszyna drabinkowa 3-igłowa, 5-cio nitkowa typu Interlock z płaskim bądź cylindrycznym łożem, przeznaczona do lamowania

Maszyna drabinkowa 3-igłowa, 5-cio nitkowa typu Interlock (renderówka, renderka, kapówka, lamowarka) z płaskim (5500D-02) bądź cylindrycznym łożem (5600D-02), przeznaczona do lamowania. Ścieg z dolnym i górnym przeplotem (z możliwością wyłączenia górnego przeplotu). Prędkość 5000 obrotów na minutę. Maszyna wyposażona w energooszczędny system napędu Direct Drive – AC Servo (z możliwością pozycjonowania igieł) wbudowany w głowicę. W standardzie zintegrowane oświetlenie energooszczędne LED. Kod QR przy każdej maszynie zapewnia wygodny i natychmiastowy dostęp do instrukcji i katalogu części w każdym momencie (wystarczy smartfon z dostępem do Internetu) bez konieczności poszukiwania dokumentacji technicznej. Na wyposażeniu maszyny wybrany typ lamownika GRATIS!

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284NSG2284NSG2284NSG2284NSG2284N