SG1790

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

1790

Dziurkarka bieliźniana

Dziurkarka bieliźniana sterowana komputerowo o ściegu stębnowym. Wyposażona jest w nowoczesny energooszczędny silnik servo zamontowany w głowicy maszyny. Maksymalna prędkość szycia 4.200 ściegów/min. Długość dziurki 25 mm (dostępne opcje o długości dziurki 70 mm i 120 mm). Długość noża od 6,4 do 31,8 mm. Możliwość szycia dziurek o różnej długości bez konieczności wymiany noża. Maszyna dobiera konieczną liczbę cięć w zależności od założonego noża oraz długości dziurki. Wszystkie parametry szycia ustawiane na panelu sterującym . Aktywny naprężacz nici pozwala na dobór zapisanie optymalnych parametrów oraz wykorzystanie w przyszłości dla tego samego wyrobu. Praca ramki dociskowej sterowana za pomocą silnika krokowego. Smarowanie olejowe ograniczone tylko do obszaru chwytacza.

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284NSG2284NSG2284NSG2284N