SG9310
Katalog 9310

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

9310

Stębnówka 1-igłowa z automatyką z transportem igłowym

Stębnówka 1-igłowa z automatyką z transportem igłowym. Zintegrowany energooszczędny silnik typu DIRECT DRIVE  gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Maszyna posiada automatyczne obcinanie nici, odrzutnik nici, automatyczne rygiel oraz elektromagnetyczny podnośnik stopki. Wyposażona w zamknięty układ smarowania (brak typowej miski olejowej) dzięki czemu  w układzie znajduje się niewielka ilość oleju. Takie rozwiązanie gwarantuje mniejsze zużycie oleju, lepsze smarowanie mechanizmów maszyny oraz mniejsze ryzyko zabrudzenia układu smarowania zanieczyszczeniami. Odległość 29,8cm od igły do korpusu zapewnia wygodę przy szyciu większych elementów. Wysokość od blatu do korpusu ok. 12cm. W standardzie zintegrowane oświetlenie energooszczędne LED. Kod QR dystrybutora przy każdej maszynie zapewniają wygodny i natychmiastowy dostęp do instrukcji i katalogu części w każdym momencie(wystarczy smartfon z dostępem do Internetu) bez konieczności poszukiwania dokumentacji technicznej. Przy zakupie maszyny możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia takiego jak lamowniki, zwijacze, czy oświetlenia w preferencyjnych cenach.

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284N
SG2284NSG2284N
SG2284N