SG7810E4

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

7810E4

Seria zautomatyzowanych 3/4/5-nitkowych overlocków przemysłowych

Seria w pełni zautomatyzowanych overlocków przemysłowych.  Zintegrowany, energooszczędny silnik typu DIRECT DRIVE gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz mniejsze zużycie energii elektrycznej. Maszyna wyposażona w programator ilości ściegu, automatyczne podnoszenie stopki, opcjonalnie automatyczne odsysanie. Możliwość szycia w trybie automatycznym jak i manualnym w zależności od wymagań. Wygodny, intuicyjny panel sterujący. W standardzie zintegrowane oświetlenie energooszczędne LED.  Przy zakupie maszyny możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia takiego jak lamowniki, zwijacze, czy oświetlenia w preferencyjnych cenach.

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284N
SG2284NSG2284N
SG2284N