SG5600D3-35ZD

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

5600D3-35ZD

Maszyna drabinkowa 3-igłowa, 5-cio nitkowa typu Interlock z łożem cylindrycznym przeznaczona do podwijania dołów

Maszyna drabinkowa 3-igłowa, 5-cio nitkowa typu Interlock (renderówka, renderka, kapówka) z łożem cylindrycznym przeznaczona do podwijania dołów, z lewostronnym odkrawaczem, z systemem ułatwiającym podwijanie materiału, z elektromagnetycznym obcinaniem nici (5600E3-35ZD) bądź bez (5600D-35ZD) i opcjonalnie automatycznymi funkcjami podnoszenia stopki, pozycjonowania igły oraz odrzutnika nitki (wiper) Ścieg z dolnym i górnym przeplotem (z możliwością wyłączenia górnego przeplotu). Prędkość 5000 obrotów na minutę. Maszyna wyposażona w energooszczędny, zintegrowany system napędu AC Servo wraz z panelem sterującym. W standardzie zintegrowane oświetlenie energooszczędne LED.  Kod QR przy każdej maszynie zapewnia wygodny i natychmiastowy dostęp do instrukcji i katalogu części w każdym momencie(wystarczy smartfon z dostępem do Internetu) bez konieczności poszukiwania dokumentacji technicznej. Przy zakupie maszyny możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia takiego jak lamowniki, zwijacze, czy oświetlenia w preferencyjnych cenach.

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284NSG2284NSG2284NSG2284NSG2284N