SG5500D-05
KATALOG 5500

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty : 0zł
Wysyłka kurierem zmontowanej maszyny: 130zł netto
W przypadku klientów w rejonie aglomeracji łódzkiej oraz zamówień „nie standardowych” ewentualne koszty transportu będą ustalane indywidualnie.

5500D-05

Maszyna drabinkowa 3-igłowa,5-nitkowa typu Interlock z płaskim łożem

Maszyna drabinkowa 3-igłowa,5-nitkowa typu Interlock (renderówka, renderka, kapówka) z płaskim łożem, przeznaczona do doszywania gumokoronki lub gumy do brzegu tkaniny (wyposażona w prawostronny odkrawacz brzegu tkaniny). Ścieg z dolnym i górnym przeplotem (z możliwością wyłączenia górnego przeplotu).Prędkość 5000 obrotów na minutę. Maszyna wyposażona w energooszczędny system napędu direct drive – AC Servo (z możliwością pozycjonowania igieł) wbudowany w głowicę oraz mechaniczny dozownik gumy. Opcjonalnie maszyna może być doposażona w beznapięciowy podajnik gumy Racing TFU 16-3 oraz mechanizm prostujący taśmę UT2. W standardzie zintegrowane oświetlenie energooszczędne LED. Kod QR przy każdej maszynie zapewnia wygodny i natychmiastowy dostęp do instrukcji i katalogu części w każdym momencie (wystarczy smartfon z dostępem do Internetu) bez konieczności poszukiwania dokumentacji technicznej. Przy zakupie maszyny możliwość zakupu dodatkowego wyposażenia takiego jak lamowniki, zwijacze, czy oświetlenia w preferencyjnych cenach.

  • Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorcami wyspecjalizowane w udzielaniu leasingu. Masz pytania, zadzwoń bądź napisz na  info@sg-gemsy.eu.
  • Istnieje możliwość zakupu ratalnego za pośrednictwem portalu aukcyjnego na allegro. Masz pytania zadzwoń bądź napisz na info@sg-gemsy.eu.
SG2284NSG2284NSG2284NSG2284NSG2284N